TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH
TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2014 | |||||
LP. | NAZWA ZAWODÓW | ZO PZŁ (STRZELNICA) | TERMIN | SĘDZIA GŁÓWNY | UWAGI |
1. | Puchar Browninga i Winchestera | Katowice | 05.04.2014 | T.Skalski | |
2. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ I RUNDA | TORUŃ | 12.04.2014 | M.MACIEJEWSKI | OW |
3. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ I RUNDA | ELBLĄG | 12.04.2014 | W. KRAIŃSKI | OW |
4. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ I RUNDA | KALISZ | 12.04.2014 | J.PLENKIEWICZ | OW |
5. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ I RUNDA | RADOM | 12.04,2014 | S.GĄSIENICA | OW |
6. | Puchar Fam Pionki | Radom | 26.04.2014 | T.Łącki | |
7. | Puchar Miasta prezydenta Piły | Piła | 01.05.2014 | J.Adamczyk | |
8. | Puchar Swarovski Optik | Piotrków Trybunalski | 10.05.2014 | W.Marconi | |
9. | Puchar Prezydenta Miasta Konina | Konin | 11.05.2014 | M.Świerczek | |
10. | Puchar Targów Poznańskich | Poznań | 17.05.2014 | W.Kobierski | |
11. | KKKŁ IM. IGNACEGO STACHOWIAKA | KOSZALIN | 24-25.05.2014 | Z. ZIELIŃSKI | OW |
12. | Puchar Prezydenta Miasta Łomży | Łomża | 31.05.2014 | A.Madej | |
13. | Tarnobrzeski Puchar Wiosny | Tarnobrzeg | 31.05.2014 | W.Szymański | |
14. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA | SŁUPSK | 07.06.2014 | M.MACIEJEWSKI | OW |
15. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA | BIAŁYSTOK | 07.06.2014 | J.BIENIEK | OW |
16. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA | LESZNO | 07.06.2014 | M.ZIOMEK | OW |
17. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ II RUNDA | KIELCE | 07.06.2014 | B.KAŚNICKI | OW |
18. | MISTRZOSTWA PZŁ W KLASIE MISTRZOWSKIEJ |
POZNAŃ | 14.06.2014 | W. KRAIŃSKI | OW |
19. | Puchar Toruńskiej Katarzynki | Toruń | 21.06.2014 | B. Kaśnicki | |
20. | Puchar Gryfa Szczecińskiego | Szczecin | 21.06.2014 | J.Plenkiewicz | |
21. | Ogólnopolski Puchar Dian | Leszno | 28.06.2014 | M.Maciejewski | |
22. | Ogólnopolskie Zawody Seniorów | Ciechanów | 28.06.2014 | T.Łącki | |
23. | Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua | Koszalin | 05.07.2014 | W.Kraiński | |
24. | Puchar Podlasia | Białystok | 06.07.2014 | J.Bieniek | |
25. | MISTRZOSTWA PZŁ W KLASIE POWSZECHNEJ | WŁOCŁAWEK | 12-13.07.2014 | P.PEŁCZYŃSKI | |
26. | Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej |
Katowice | 19.07.2014 | J.Adamczyk | |
27. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ III RUNDA | BYDGOSZCZ | 26.07.2014 | M.ŚWIERCZEK | OW |
28. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ III RUNDA | ŁOMŻA | 26.07.2014 | A. MADEJ | OW |
29. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ III RUNDA | JELENIA GÓRA | 26.07.2014 | J. ADAMCZYK | OW |
30. | ELIMINACJA LIGI STRZELECKIEJ III RUNDA | CHEŁM | 26.07.2014 | W. SZYMAŃSKI | OW |
31. | Puchar Jezior Mazurskich | Giżycko | 02.08.2014 | M. Flis | |
32. | Memoriał Adama Kraińskiego | Gdańsk | 09.08.2014 | W.Kobierski | |
33. | Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna | Olsztyn | 16.08.2014 | W. Marconi | |
34. | Puchar Stock Polska | Elbląg | 23.08.2014 | P. Pełczyński | |
35. | Puchar Grodu nad Prosną | Kalisz | 24.08.2014 | M.Ziomek | |
36. | FINAŁ LIGI STRZELECKIEJ | CZĘSTOCHOWA | 30.08.2014 | S.GĄSIENICA | OW |
37. | Puchar Winobrania | Zielona Góra | 13.09.2014 | M. Świerczek | |
38. | XVIII Turniej Chmielakowy | Chełm | 13.09.2014 | J. Borkowski | |
39. | Puchar Opolszczyzny | Opole | 20.09.2014 | J. Plenkiewicz | |
40. | Puchar Łuczniczki | Bydgoszcz | 27.09.2014 | P.Poraniuk | |
41. | Puchar Jesieni | Lublin | 28.09.2014 | P. Hetmańczyk | |
42. | Puchar Dymarek Świętokrzyskich |
Kielce | 11.10.2014 | S.Gąsienica |